Üyelik İşlemleri  :   Üye Ol   /   Üye Girişi   /   Şifremi Unuttum
  • Bize Ulaşın
  • RSS
  • Twitter - Modern Yurtlar
  • Facebook - Modern Yurtlar
  • Sık Kullanılanlara Ekle
  • Anasayfam Yap
Öğrenci Yurtları
Filtreme Yapın
Yurt Türü Belirtiniz

Öğrenim Türü

Şehir Belirtiniz

Anahtar Kelime
Öğrenci Yurtları
Öğrenci Yurtları
Eğitim Haberleri
HakkımızdaHakkımızda
Modernyurtlar.com, 2010 yılında başladığı alt yapı çalışmalarını 2011 yılı başında tamamlamıştır. Ekibimiz hizmet alanını en geniş yelpaze ile kullanıcılarına sunma gayretindedir. Yeni bir okul kazanma heyecanını yaşayan yüz binlerce öğrencinin yol haritasını belirleme ve onlara yardımcı olma ihtiyacının yanında; firmaları da bu ihtiyaçlardan haberdar etme gereksinimi ile yola çıkmıştır.


MisyonMisyon
Türkiye’deki en mükemmel yurt rehberliğini yapmak ve kullanıcılarına alternatifler çözümler üreten bir mekanizma olmaktır.


VizyonVizyon
Üstün nitelikli insan kaynağının ve teknolojinin sürekli geliştirilerek fark yaratan sonuçların elde edildiği, en beğenilen "Yurt Rehber Sitesi" olmaktır.


Hizmet PolitikamızHizmet Politikamız
Modernyurtlar.com olarak, kullanıcılarımızın memnuniyetini ön planda tutmak, kalite standartları doğrultusunda teknoloji desteğini de arkamıza alarak en iyi hizmeti sunmak ve kullanıcılarımızın beğenisini kazanmak bizim uzun vadedeki hedeflerimize ulaşmak için sunduğumuz hizmet politikasının temelini oluşturmaktadır.


İnternet'te Bizİnternet'te Biz
Modernyurtlar.com hedef kitleniz olan öğrencileri, güncel haberler, sosyal ağlar (Facebook, Twitter v.s) ve internet reklamcılığı ile sizlerle buluşturma imkanı sunuyor.

Hedeflediğiniz kitleye ulaşmak için doğru adrestesiniz.

Blog
:
blog.modernyurtlar.com
Facebook
:
facebook.com/modernogrenciyurtlari
Twitter
:
twitter.com/modernyurtlar

Öğrenci Yurtları